PRAGUE
WE PROPOSE

Jsme tým realitních makléřů

Připojit se ! k jedinečný projekt Reality Franchising

Odměna 100% pro makléře !

Staňte se naším franšízantem a získejte 100% odmenu ze všech svých obchodů 

Vše služby dostanete za franšízový měsíční paušální poplatek 3.000,- Kč+DPH měsíčně.

SERVICES

This is what we do.

Makléři kteří už s námi

They love us.

"V realitách pracuji více jak 15 let. Nabídku Romana Julínka jsem si vyslechla, ale jako plno nabídek se zdála neuvěřitelná, ba přímo úsměvná… Několikrát jsme se sešli, vždy zodpověděl všechny mé dotazy a vyvrátil veškeré pochybnosti. Nutností je samostatná práce, ale jinak Romanův projekt nemá konkurenci. Nyní po určité době mohu zkonstatovat, že platí vše, na čem jsme se domluvili. Platí smluvená dokonalá inzerce, kolegiální nesobecký přístup a přátelské motivující prostředí. Já jsem v reality PRORADOST našla to, co jsem hledala..."

Ivana Kočí, Realitní poradkyně

"Realitní agentura PRORADOST mi umožnila především volnost a finanční nezávislost, díky čemuž se mohu plně soustředit nejen na pracovní cíle, ale mohu věnovat dostatek času i svým koníčkům a hlavně své rodině, což je pro mě velice důležité. Ve spolupráci s touto realitní agenturou cítím také silnou podporu vedení společnosti, konkrétně pana Romana Julínka, který má profesionální a přesto neskutečně lidský přístup. Zná potřeby a přání svých kolegů a to hlavně díky tomu, že ví o čem práce realitního makléře je a co práce realitního makléře obnáší. Svou vlastní zkušenost kooperace s realitní kanceláří PRORADOST bych mohla ohodnotit pouze kladně. Cítím celkovou spokojenost a to nejen s úžasnými pracovními podmínkami, ale také, s již zmiňovaným, přístupem vedení společnosti, nebojím se napsat přátelským, vzácným, podporujícím a nesobeckým. Spolupráci s realitní kanceláří PRORADOST mohu doporučit všem realitním makléřům, kteří vědí co chtějí a umí využít naprosto bezkonkurenční příležitost, která se jim tímto nabízí."

Ilona Arientová, Realitní poradkyně

“Když jsem se s panem Julínkem poprvé setkala a poslechla jsem si jeho nabídku, hledala jsem kde je háček. Podmínky, které pro makléře vytvořil, jsou zcela bezkonkurenční. Dnes s ním již nějakou dobu spolupracuji a můžu potvrdit, že co řekne, to platí. Jinými slovy háček jsem neobjevila. Pokud jste samostatný makléř, není o čem přemýšlet. V této společnosti můžete opravdu pracovat pro radost.”

Monika Horňáková, Realitní poradkyně

"Jako realitní makléř pracuji v tomto oboru již 5 let a v téhle době se jako drtivá většina snažím spolupracovat se seriózními partnery, současně s co nejnižšími provozními náklady na provoz své činnosti. Po kontaktování majitelem realitní agentury PRORADOST a představení podmínek spolupráce, jsem se po celkem krátké době a zvážení všech aspektů, rozhodl s touto společností spolupracovat. Od samotného začátku spolupráce musím zdůraznit přátelský přístup a skvělou podporu od vedení společnosti. Po prvním měsíci spolupráce, když mi přišla faktura za poskytnuté služby, jsem nevěřícně zíral, neboť skutečně jsem měl cca 1/3 náklady na svoji činnost než doposud. Což se mi mimochodem velmi líbí. Dále bych chtěl podotknout, že za dobu naší spolupráce od 1.6.2015 přibylo několik inzertních portálů. Dále několikrát měsíčně přijde z vedení společnosti oznámení o nějaké nové podpoře makléřům, či dobrá rada k činnosti, nebo nějaká motivační zpráva. Ač jsem tomu z počátku plně nevěřil, musím uznat, že vše funguje dle počátečního nastavení a dohodnutých podmínek. Několikráte jsem potřeboval od kolegů a majitele realitní agentury PRORADOST pana Julínka radu případně pomoc a té se mi vždy ihned k mé spokojenosti dostalo. Jsem rád, že můžu být v tomto skvělém týmu."

Jirka Pospíšil, Realitní poradce