PRAGUE
Franchising Group™

Jsme tým realitních makléřů.

169 Realitní makléř 560 Object 9 Years 3 Office
Franchising Group™

Jsme pro Vás

Služeb a Servisu
nemovitosti záleží jen na Vás, jaký typ nemovitosti chcete koupit, prodat či pronajmout. Nabízíme Vám zastoupení profesionály ve svém oboru, kteří zajistí komplexní realitní servis, v jehož rámci získáte celou řadu nadstandardních služeb, ze kterých budete mít jistě radost.
1. Odborná prohlídka nemovitosti.
2. Kvalifikovaný tržní odhad nemovitosti.
3. Inzerce na internetu a plošná inzerce v tisku.
4. Zprostředkování prodeje v co nejkratším čase.
5. Právní servis včetně advokátní úschovy
6. Finanční servis a poradenství k daním.
7. Výkup nemovitostí, řešení exekucí a zástav.
8. Jednání na úřadech, katastru nemovitostí apod.
9. Přepis energií a další poprodejní servis.
10. Správa a údržba nemovitostí.

Tým realitních makléřů

Tým realitních makléřů

Architectural Technician

Marry

Architectural Drafter

Ury

Art Director

Thomas

SERVICES

This is what we do.

makléři kteří už s námi

They love us.

Spolupracují

"V realitách se pohybuji již tři roky. Zpočátku jsem si říkala, že nejlepší volbou bude velká a známá realitní kancelář. Díky zkušenostem, které jsem v jedné z největších kanceláří na trhu získala, to dobrá volba byla. Přesto jsem však po čase dospěla k tomu, že potřebuji změnu. A právě tehdy mě oslovila realitní agentura PRORADOST. Podmínky spolupráce, které mi byly nabídnuty, byly vynikající, a tak bylo rozhodnuto. Realitní agenturu PRORADOST, pod vedením pana Romana Julínka, považuji za ojedinělou v celé republice. A to nejen podmínkami spolupráce pro makléře, ale především vysokou profesionalitou a neobvykle lidským přístupem. Teď vím, že jsem se rozhodla správně. Jsem maximálně spokojená a realitní agenturu PRORADOST mohu všem realitním makléřům jen vřele doporučit. Přidejte se k nám a uvidíte sami…"

Jarmila Tomanová, Realitní poradkyně

"V realitách pracuji již 5 let. O tomto projektu jsem se dozvěděla od kolegů. S kolegyní, paní Suchánkovou, která jíž v PRORADOSTI nějakou dobu pracovala, jsem se sešla. Po vysvětlení podmínek spolupráce jsem ani vteřinu neváhala. Po krátkém čase jsem hned poznala, že spolupráce funguje opravdu skvěle a dokonale. Jsem naprosto celkově spokojena a doporučuji spolupráci s realitní agenturou PRORADOST. Protože lepší už nenajdete! PS. Ještě tam dodejte, že paní Crhounková je nejdokonalejší asistentka 🙂 a pan Julínek nemá chybu a bezkonkurenčně je jeden z nejlepších Vedoucích. Vážně:-))) "

Anna Plagová, Realitní poradkyně

"Jako realitní poradce pracuji již 8 let. Když jsem před rokem prvně hovořila s Romanem Julínkem, kdy mi přednesl mi svojí nabídkou, tak jsem se tomu doslova vysmála a namlouvala si, že jsem spokojená. Po jistém čase jsem se sešla s makléřkou, která již v PRORADOSTI pracovala a ta mi potvrdila slova pana Julínka. Abych řekla pravdu, stále nemohu uvěřit, že takovýto projekt v této republice vůbec existuje a je možný, ale potvrzuji, že je to prostě tak. Spolupráce funguje skvěle jak s panem Julínkem, tak s asistentkou, která je neuvěřitelně pružná. Jsou dána jasná pravidla a já, po letech nesmírné dřiny, jsem nyní opravdu spokojená. Konečně za sebou nevidím jenom práci, ale také podporu a finanční ohodnocení. O výši provize si rozhoduji sama, dle svého svědomí a vědomí a tak jsou spokojeny obě strany. Jsem hodně nedůvěřivý člověk a ve všem hledám nějaký háček, ale musím konstatovat, že po 3/4 roku spolupráce jsem žádný nenašla a všem mohu jen doporučit. Udělejte krok správným směrem, já jsem svoji cestu již našla...."

Marie Suchánková, Realitní poradkyně

"V realitách pracuji více jak 15 let. Nabídku Romana Julínka jsem si vyslechla, ale jako plno nabídek se zdála neuvěřitelná, ba přímo úsměvná… Několikrát jsme se sešli, vždy zodpověděl všechny mé dotazy a vyvrátil veškeré pochybnosti. Nutností je samostatná práce, ale jinak Romanův projekt nemá konkurenci. Nyní po určité době mohu zkonstatovat, že platí vše, na čem jsme se domluvili. Platí smluvená dokonalá inzerce, kolegiální nesobecký přístup a přátelské motivující prostředí. Já jsem v reality PRORADOST našla to, co jsem hledala..."

Ivana Kočí, Realitní poradkyně

"Realitní agentura PRORADOST mi umožnila především volnost a finanční nezávislost, díky čemuž se mohu plně soustředit nejen na pracovní cíle, ale mohu věnovat dostatek času i svým koníčkům a hlavně své rodině, což je pro mě velice důležité. Ve spolupráci s touto realitní agenturou cítím také silnou podporu vedení společnosti, konkrétně pana Romana Julínka, který má profesionální a přesto neskutečně lidský přístup. Zná potřeby a přání svých kolegů a to hlavně díky tomu, že ví o čem práce realitního makléře je a co práce realitního makléře obnáší. Svou vlastní zkušenost kooperace s realitní kanceláří PRORADOST bych mohla ohodnotit pouze kladně. Cítím celkovou spokojenost a to nejen s úžasnými pracovními podmínkami, ale také, s již zmiňovaným, přístupem vedení společnosti, nebojím se napsat přátelským, vzácným, podporujícím a nesobeckým. Spolupráci s realitní kanceláří PRORADOST mohu doporučit všem realitním makléřům, kteří vědí co chtějí a umí využít naprosto bezkonkurenční příležitost, která se jim tímto nabízí."

Ilona Arientová, Realitní poradkyně